Když budete mít něco na srdci, neváhejte a pište. Komentáře k mým článkům, úvahy nápady i otázky. Pokud budete mít dotaz vyžadující delší vysvětlení souvislostí, napíšu to jako článek a k otázce dám na něj odkaz. Potěší mne i třeba jen pozdrav. Je to důkaz, že jsou mé stránky čtené.

 

Povídáme si

lada.dejmkova@seznam.cz

Datum: 12.09.2017 | Vložil: Milada

Dobrý den, prosila bych váš názor, před časem jse potřebovala pomoc od šamanky z Třebíče R. Šťastné, nepomohlo psala si o 300Kc, když nepošlu zhorší se mi zdraví. nepošlu dříve stonal ml. 39r. zemřel bude to 5r 1.12.očistila vše. nepomohla jen od peněz. nevěřím ji. musela jsem volat rychlou. je mi 75r.dobrý šaman nevyhrožuje, léčí. pořád špatný dech, sluch. oči. dostala 2000Kc.celkem. NIC. DĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVĚD.DejmkováM.

Re: lada.dejmkova@seznam.cz

Datum: 29.11.2019 | Vložil: Jiří Libánský

To, že nezaplacením za léčení se může stát. Ale nikdy ne, pokud se ještě žádné léčení ani nekonalo. Tedy takové vydírání svědčí o podvodném jednání a tím osoba šamana není důvěryhodná.
V tom že dobrý šaman nevyhrožuje, ale léčí máte naprostou pravdu.

akce

Datum: 29.05.2017 | Vložil: Daniela

Dobrý den,
je rok 2017 a já tu nenašla žádné aktuální akce. Zajímá mě Praha a okolí do cca 60 km. Narazila jsem na Vás čirou náhodou, když jsem na vyhledávači chtěla najít odpovědi na mé otázky. Děkuji Daniela

Moc hezké stránky a krásný text o pampeliškové louce

Datum: 03.05.2016 | Vložil: Lubomír Müller

Pane Jiří, kliknul jsem si z odkazu na i60 na článek o sečení louky. Parádně napsané, krásná myšlenka a vtipné. A líbí se mi Vaše web stánky. Ať se je daří rozvíjet. Srdečně zdravím.

Re: Moc hezké stránky a krásný text o pampeliškové louce

Datum: 05.05.2016 | Vložil: Jiří Libánský

Děkuji.

šamanská setkání v Praze

Datum: 29.11.2015 | Vložil: Daniela

Dobrý den, vypadá to tu mrtvě, přesto píšu: mám zájem o šamanská setkávání v Praze, konají se nějaká?
díky za odpověď na mail orca7@centrum.cz

Re: šamanská setkání v Praze

Datum: 01.12.2015 | Vložil: Jiří Libánský

E-mail jsem poslal.

Mí přátelé, "divní" lidé.

Datum: 04.10.2013 | Vložil: Jana

Dobře rozumím tomu, o čem v článku píšete.
"Náhoda" přispěla k tomu, že jsem se octla na erotickém serveru. Mou první reakcí bylo naprosté zděšení z totální zkaženosti lidí, kteří tam bezostyšně vystavovali na odiv nejen své genitálie, ale se zjevným potěšením psali o sexuálních praktikách, o kterých jsem já něměla ani ponětí, přestože už docela dost pamatuji.
Nicméně jsem tam narazila na spřízněnou duši, která tam stejně jako já zabloudila "náhodou", abychom se potkali, a začala jsem server navštěvovat dosti pravidelně. Brzy jsme zjistili, že na rozdíl od všech kolem jsme oba "normální", ale na chatu tohoto serveru jsme se scházeli dál. Z řady těch divných lidí se vyklubali inteligentní společníci, se kterými byla nejen legrace, ale dalo se povídat i o docela vážných a zajímavých věcech.
Dnes už spolu několik let žijeme, ale když jsme z pracovních důvodů partnera odloučeni, trávíme spolu čas na uvedeném serveru dál.
Už mě tam nic nepohoršuje, spíš překvapuje, když se stále ještě občas objeví něco, o čem jsem neměla ani potuchy.
Proč o tom ale píši. Vždycky jsem tvrdila, že by nás měla naše rozdílnost těšit, protože nás obohacuje o obzory, ke kterým sami z různých důvodů nedohlédnem. Po této zkušenosti mám pocit, že lidské rozdílnosti rozumím ještě o trochu víc. A těší mě, že nejsme všichni stejní, i když i já jsem ráda, že jsem spíš tzv. "normální". Je to totiž o mnoho jednodušší.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek