Když budete mít něco na srdci, neváhejte a pište. Komentáře k mým článkům, úvahy nápady i otázky. Pokud budete mít dotaz vyžadující delší vysvětlení souvislostí, napíšu to jako článek a k otázce dám na něj odkaz. Potěší mne i třeba jen pozdrav. Je to důkaz, že jsou mé stránky čtené.

 

Povídáme si

Re: divní lidé...

Datum: 03.01.2013 | Vložil: Jiří Libánský

Ano souhlasím. Divné to je jen z našeho pohledu. Proto je také v nadpisu článku toto v úvozovkách. Jsem rád že se ozval další člověk schopný společenské a lidské tolerance.

KOLOIDNÍ STŘÍBRO

Datum: 15.12.2012 | Vložil: Konea

Jirko, mrzí mne, že jsem nyní při pobytu v Praze neměla vůbec čas, abych si objednala a vyzvedla k.s. ,měli jsme ubytování na kraji Prahy, proto jsem se ani neozvala promiň. Prosím, jestli pojedeš do Ch. za pár dní, mohl bys mi prosím vyrobit dávku pro mioji potřebu-(ne pro kočku)?? :-) Přijedu tam už ve čtvrtek 20.12. a moc se na všechny těším. Na tebe a stříbro taky. Dík. A.K.

Re: KOLOIDNÍ STŘÍBRO

Datum: 25.12.2012 | Vložil: Jiří libánský

Bohužel nám to nějak nevychází. Rád bych se sešel při další tvojí návštěvě Prahy. Jestli bude za dlouho, napiš mi adresu. Pošlu ti stříbro poštou. Když napíšeš k čemu ho potřebuješ, napíšu dávkovní či použití.

úchylové

Datum: 08.11.2012 | Vložil: milda

ahoj, náhodně jsem potkala pár úchylů v civilu a okmažitě se z nás stali dobří přátelé. Jedná se většinou o vzdělané a inteligentní lidi, kteří svou otevřenou sexualitou osvobozují svou jinak konvencemi spoutanou mysl. Tito lidé si umějí hrát a to je v dnešní době obdivuhodné.

"divní lidé"

Datum: 01.10.2012 | Vložil: konea

Hezký článek Jirko, popisuješ zde svět lidí o kterých něco taky špetku vím, avšak nelíbilo by se mi s nimi trávit čas. Mám mezi kamarády homosexuály, transsexuály /-kadeřník Jirka Králík v mých přátelích/, lesbičky i kamaráda úleťáka s bondág a sadomaso... Asi jsem stará škola, ale nelíbí se mi tento jejich svět smutných lidí, kteří se pokoušejí sami sebe nalézt v nějakém přestrojení a sexuálních ukájení s trhlými praktikami...aj. Je mi jich líto, ale neodsuzuju je, když je to naplňuje a jsou takto šťastní....proč ne, pokud to nehraničí s tyrannií a násilím.
Jinak umělecký dojem z latexu, sexi prádla a hezké bondáge je super. Já sama bych preferovala duchovno, lásku, souznění a tantrický sex. Přirovnala bych to svým selským rozumem jako světlo x tma. Promiň, neumím tak hezky psát jako ty, napsala jsem jen jak to cítím.

Re: "divní lidé"

Datum: 02.10.2012 | Vložil: Jiří Libánský

Díky za upřimné vyjádření svého pohledu.Určitě bychom se shodli v uměleckém dojmu i v preferencích.

Re: Re: "divní lidé"

Datum: 02.10.2012 | Vložil: Milan

Ahoj Jirko, vážně dobrý článek :-) Krom toho že je dobře napsaný, tak pokud jde o kostýmy a pro mnohé "podivné oblečení na podivných lidech" tak lidem které vidím, že neváhají se v jakýchkoli kostýmech, které jim přirostly k srdci, vyjadřují tím sami sebe, tak tleskám.
Je jasné že představy lidí o vnímání vzájemné lásky jak duchovní tak tělesné se zkrátka liší a proto si každé vnímání, každý člověk ve svém cítění má být respektován. Jistě asi bych se sám cítil v takové společnosti krajně nesvuj, ale koneckonců...jsme všichni lidé :-)

Re: "divní lidé"

Datum: 07.10.2012 | Vložil: Sharene

Konea - ale mi vůbec nejsme smutní a nešťastní lidé :-) a o nic se nepokoušíme, nejsme tma. naopak jsme v tomto směru nalezli sami sebe a nic už nehledáme. A "trhlé praktiky" jsou ve skutečnosti erotické a sexuální hry založené na oboustraném souhlasu a spokojenosti obou partnerů. Dochází při tom k velmi silnému citovému prožitku. Mezi nás opravdu musí lidé přijít, a poznat, že nejsme zase tak "divní" jak prezentují různá videa, články a názory neznalých lidí. Mezi BDSM partnery není násilí a tyranie ale naopak láska, velké pochopení a souznění, pocit silného odevzdání se partnerovi. Ač se vám to zdá nepochopitelné, je to tak. K velmi podobným prožitkům ( někdy stejným) docházíme stejně jako vy, pouze jinou cestou. A tu cestu bych nenazývala tmou :-)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek