Když budete mít něco na srdci, neváhejte a pište. Komentáře k mým článkům, úvahy nápady i otázky. Pokud budete mít dotaz vyžadující delší vysvětlení souvislostí, napíšu to jako článek a k otázce dám na něj odkaz. Potěší mne i třeba jen pozdrav. Je to důkaz, že jsou mé stránky čtené.

 

Povídáme si

divní lidé...

Datum: 02.01.2013 | Vložil: Iveta

Nemyslím si,že tito lidé,jsou až natolik divní....je důležité se domluvit a respektovat jeden druhého i v tomto.Vše je na toleranci,důvěře a určení si hranic a pravidel,které vzájemně ti dva respektují.V opačném případě,je možné,že je to spíš nebezpečné potlačování svých tužeb a emocí,které pokud jsou spojeny s agresí,mohou spíš ublížit.

Re: divní lidé...

Datum: 03.01.2013 | Vložil: Jiří Libánský

Ano souhlasím. Divné to je jen z našeho pohledu. Proto je také v nadpisu článku toto v úvozovkách. Jsem rád že se ozval další člověk schopný společenské a lidské tolerance.

KOLOIDNÍ STŘÍBRO

Datum: 15.12.2012 | Vložil: Konea

Jirko, mrzí mne, že jsem nyní při pobytu v Praze neměla vůbec čas, abych si objednala a vyzvedla k.s. ,měli jsme ubytování na kraji Prahy, proto jsem se ani neozvala promiň. Prosím, jestli pojedeš do Ch. za pár dní, mohl bys mi prosím vyrobit dávku pro mioji potřebu-(ne pro kočku)?? :-) Přijedu tam už ve čtvrtek 20.12. a moc se na všechny těším. Na tebe a stříbro taky. Dík. A.K.

Re: KOLOIDNÍ STŘÍBRO

Datum: 25.12.2012 | Vložil: Jiří libánský

Bohužel nám to nějak nevychází. Rád bych se sešel při další tvojí návštěvě Prahy. Jestli bude za dlouho, napiš mi adresu. Pošlu ti stříbro poštou. Když napíšeš k čemu ho potřebuješ, napíšu dávkovní či použití.

úchylové

Datum: 08.11.2012 | Vložil: milda

ahoj, náhodně jsem potkala pár úchylů v civilu a okmažitě se z nás stali dobří přátelé. Jedná se většinou o vzdělané a inteligentní lidi, kteří svou otevřenou sexualitou osvobozují svou jinak konvencemi spoutanou mysl. Tito lidé si umějí hrát a to je v dnešní době obdivuhodné.

"divní lidé"

Datum: 01.10.2012 | Vložil: konea

Hezký článek Jirko, popisuješ zde svět lidí o kterých něco taky špetku vím, avšak nelíbilo by se mi s nimi trávit čas. Mám mezi kamarády homosexuály, transsexuály /-kadeřník Jirka Králík v mých přátelích/, lesbičky i kamaráda úleťáka s bondág a sadomaso... Asi jsem stará škola, ale nelíbí se mi tento jejich svět smutných lidí, kteří se pokoušejí sami sebe nalézt v nějakém přestrojení a sexuálních ukájení s trhlými praktikami...aj. Je mi jich líto, ale neodsuzuju je, když je to naplňuje a jsou takto šťastní....proč ne, pokud to nehraničí s tyrannií a násilím.
Jinak umělecký dojem z latexu, sexi prádla a hezké bondáge je super. Já sama bych preferovala duchovno, lásku, souznění a tantrický sex. Přirovnala bych to svým selským rozumem jako světlo x tma. Promiň, neumím tak hezky psát jako ty, napsala jsem jen jak to cítím.

Re: "divní lidé"

Datum: 02.10.2012 | Vložil: Jiří Libánský

Díky za upřimné vyjádření svého pohledu.Určitě bychom se shodli v uměleckém dojmu i v preferencích.

Re: Re: "divní lidé"

Datum: 02.10.2012 | Vložil: Milan

Ahoj Jirko, vážně dobrý článek :-) Krom toho že je dobře napsaný, tak pokud jde o kostýmy a pro mnohé "podivné oblečení na podivných lidech" tak lidem které vidím, že neváhají se v jakýchkoli kostýmech, které jim přirostly k srdci, vyjadřují tím sami sebe, tak tleskám.
Je jasné že představy lidí o vnímání vzájemné lásky jak duchovní tak tělesné se zkrátka liší a proto si každé vnímání, každý člověk ve svém cítění má být respektován. Jistě asi bych se sám cítil v takové společnosti krajně nesvuj, ale koneckonců...jsme všichni lidé :-)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek