Když budete mít něco na srdci, neváhejte a pište. Komentáře k mým článkům, úvahy nápady i otázky. Pokud budete mít dotaz vyžadující delší vysvětlení souvislostí, napíšu to jako článek a k otázce dám na něj odkaz. Potěší mne i třeba jen pozdrav. Je to důkaz, že jsou mé stránky čtené.

 

Povídáme si

Re: "divní lidé"

Datum: 07.10.2012 | Vložil: Sharene

Konea - ale mi vůbec nejsme smutní a nešťastní lidé :-) a o nic se nepokoušíme, nejsme tma. naopak jsme v tomto směru nalezli sami sebe a nic už nehledáme. A "trhlé praktiky" jsou ve skutečnosti erotické a sexuální hry založené na oboustraném souhlasu a spokojenosti obou partnerů. Dochází při tom k velmi silnému citovému prožitku. Mezi nás opravdu musí lidé přijít, a poznat, že nejsme zase tak "divní" jak prezentují různá videa, články a názory neznalých lidí. Mezi BDSM partnery není násilí a tyranie ale naopak láska, velké pochopení a souznění, pocit silného odevzdání se partnerovi. Ač se vám to zdá nepochopitelné, je to tak. K velmi podobným prožitkům ( někdy stejným) docházíme stejně jako vy, pouze jinou cestou. A tu cestu bych nenazývala tmou :-)

Re: Re: "divní lidé"

Datum: 01.11.2012 | Vložil: Konea

Sharene - to byl vyjádřen jen můj pocit. Každý v sobě asi máme nějakýho strašáka,..... který se později může odrážet třeba i ve vztahu k sexuálnímu životu. Napsala jsem "tma" jako můj vlastní pocit, protože se mi nelíbí být v jakémkoliv vztahu podřízena a odevzdána, to může být pes. Preferuji oddanost,ale bez masek, přetvářky a hrubostí .Takže být zajedno /- "ATONE"/ znamená všechno spolu a krásně souznít, to je to moje světlo.

koloidní stříbro

Datum: 13.09.2012 | Vložil: Jana Šichová

Již dlouho trpím nehtovou plísní na nohou a nemohu se toho zbavit. Nabídli mi prášky, ale jsou dost silný a nevím co by tomu řekly moje játra:-)) Myslíte, že by mi koloidní stříbro pomohlo?

Re: koloidní stříbro

Datum: 13.09.2012 | Vložil: Jiří Libánský

Myslím, že pomohlo. Krom zevního použití bych v tomto případě volil i radikální vnitřní očistu. Větší dávky stříbra v krátkém časovém úseku. Dvě plné polévkové lžíce večer a dvě ráno. Taková velká dávka zabije ale i užitečnou laktofloru v trávicím systému. Je třeba si v lékarně zakoupit laktobacily. Jako při užívání jiných antibiotik. Nebo já to řeším nákupem tvarohů, kysané smetany a jogurtů s živou kulturou. Ale musí se jich sníst několik denně. Po 3-4 dnech by mělo být tělo vyčištěné od všeho.

pozdrav :-))

Datum: 13.09.2012 | Vložil: konea

moc hezké stránky i fotogalerie... koloidní stříbro mne zajímá, říkávala nám o něm maminka, ...kde ho mohu koupit...u tebe?

Re: pozdrav :-))

Datum: 13.09.2012 | Vložil: Jiří Libánský

Je to domácí výroba pro vlastní potřebu bez jakýchkoliv certifikátů. Nechci na tom vydělávat. Když to budeš akceptovat a stříbro potřebuješ, tak dneska budu vyrábět, udělám ho víc a za nějakou výrobní cenu pošlu.

koloidní stříbro

Datum: 13.09.2012 | Vložil: Kateřina Marie


účinky koloidního stříbra mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Tam, kde mi dříve pomáhaly jen antibiotika (močové cesty), a to jsem zkoušela všechno možné, abych se jim vyhnula, mne koloidní stříbro naprosto a beze zbytku a téměř okamžitě zbavilo problémů.
Jinak díky za stránky a za pokladnici moudrosti, je to úžasné.

Re: koloidní stříbro

Datum: 13.09.2012 | Vložil: Jiří Libánský

Hodně mi krvácely dásně. Několikrát jsem si je vypláchl koloidním stříbrem a krvácení okamžitě přestalo. To nejsem sám potvrdili mi to i další. Kdo má paradentozu, tomu doporučuji.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek