Přednášky, semináře

 

Množí se žádosti o uspořádání přednášek a seminářů. Než se do něčeho pustím, potřebuji znát oblasti poznání o které by byl zájem a kolik by mohlo být účastníků. Jednalo by se o Prahu. Pokud si někdo jiný vezme organizaci na starost, zajedu přednášet kamkoliv.

Šamanské večery.

Zánikem Ka-studia a s tím i možnosti využití sálu s krbem, byla přerušena tradice Šamanských večerů. Večerních setkání při ohni, s bubnováním a povídáním, někdy i se zajímavými hosty. Občas jsme si při bubnech i zakřepčili. Našel se čas i na meditaci při bubnu. Obnovením těchto pravidelných setkání by mohla vzniknout příležitost ke krátkým přednáškám. Co vy na to?

Koho by zajímaly Šamanské večery v Praze cca 1x za měsíc?

Napište mi sem: Povídáme si

 

Záznam na YouTube jak jsem přednášel v Chotěboři:   https://www.youtube.com/watch?v=TvFXefrSHw8

(o tom že duše se skládá z elementárních částic, vlnové délky motlitby, proč Bůh stvořil člověka atd.)

 

4.12.2012 se večer s bubnováním a povídáním konal a byl i povedený. Sešli jsme se ve velmi dobrém složení. Přiznám se, že jsem očekával více známých tváří, ale asi to s něčím kolidovalo. Zjistili jsme, že dvě hodiny jsou málo a prodloužili jsme. I za cenu příplatku za pronájem.  Když mi napíšete, že by byl zájem, můžeme opakovat a zarezervoval bych termín s větším předstihem. Pomohli byste mi s propagací. Když přijde víc lidí, bude dost peněz na tříhodinový pronájem.

Také na této stránce budu informace průběžně doplňovat.

Akce

Festival Esoterická Chotěboř

03.10.2012 00:00
 Festival Esoterická Chotěboř Na setkání opět vystoupí známé osobnosti časopisu Ve hvězdách a nejen ony. I já. Setkání lidí, zabývajících se esoterickými vědami a léčitelstvím, nebo se o...

Přechod žhavého uhlí a výroba šamanského bubnu.

25.09.2012 11:48
Stále více zájemců na firewalking a o výrobu bubnů? Trošku nakvap, ale povedlo se.  Ještě letos. Termín: 19.10. - 21.10. 20112 Místo: Jedovnice  (Moravský kras, kousek nad...
<< 1 | 2