Mí přátelé, "divní" lidé.

Datum: 04.10.2013 | Vložil: Jana

Dobře rozumím tomu, o čem v článku píšete.
"Náhoda" přispěla k tomu, že jsem se octla na erotickém serveru. Mou první reakcí bylo naprosté zděšení z totální zkaženosti lidí, kteří tam bezostyšně vystavovali na odiv nejen své genitálie, ale se zjevným potěšením psali o sexuálních praktikách, o kterých jsem já něměla ani ponětí, přestože už docela dost pamatuji.
Nicméně jsem tam narazila na spřízněnou duši, která tam stejně jako já zabloudila "náhodou", abychom se potkali, a začala jsem server navštěvovat dosti pravidelně. Brzy jsme zjistili, že na rozdíl od všech kolem jsme oba "normální", ale na chatu tohoto serveru jsme se scházeli dál. Z řady těch divných lidí se vyklubali inteligentní společníci, se kterými byla nejen legrace, ale dalo se povídat i o docela vážných a zajímavých věcech.
Dnes už spolu několik let žijeme, ale když jsme z pracovních důvodů partnera odloučeni, trávíme spolu čas na uvedeném serveru dál.
Už mě tam nic nepohoršuje, spíš překvapuje, když se stále ještě občas objeví něco, o čem jsem neměla ani potuchy.
Proč o tom ale píši. Vždycky jsem tvrdila, že by nás měla naše rozdílnost těšit, protože nás obohacuje o obzory, ke kterým sami z různých důvodů nedohlédnem. Po této zkušenosti mám pocit, že lidské rozdílnosti rozumím ještě o trochu víc. A těší mě, že nejsme všichni stejní, i když i já jsem ráda, že jsem spíš tzv. "normální". Je to totiž o mnoho jednodušší.

Přidat nový příspěvek